Polonéza – Farní ples Hranice

Všechny moc zdravím a zvu vás na další ročník polonézy! Po covidové pauze se znovu pořádají farní plesy, tudíž bychom rádi obnovili také tradiční polonézu a valčík. To také znamená, že sháníme dobrovolníky na nácvik!

Taneční zkušenosti mít nemusíte, kroky i sestavy jsou opravdu jednoduché a vhodné i pro úplně začátečníky. Můžete sami posoudit na videích z minulých let. P.S. Já sestavu plánuju jednodušší a trošku kratší. 🙂 https://www.youtube.com/@betylovesmay5836/videos

Ozvat se mi můžete, i pokud nemáte partnera/partnerku. Pokud se sejde více jednotlivců, zkusím vás popárovat. 😉

Nácviky budou probíhat o víkendech v prosinci a lednu s přerušením mezi svátky. Předběžně plánuji 6 nácviků + generálku. Když budeme šikovní, můžeme samozřejmě skočit dřív. Jedná se o data:

❄️Prosinec: 9/10, 16/17

❄️Leden: 6/7, 13/14, 20/21, 27/28

Ples se koná: 3.2. 2024 v Sokolovně v Hranicích.

Předběžně počítejte spíše se sobotami. Místo a přesný čas nácviku budou ještě upřesněny.

Pokud se chcete zúčastnit nebo se mě na cokoli zeptat, využijte FB, nebo napište na mail: zuzana.witoszova@seznam.cz

Budeme se na vás těšit

Zuzana Witoszová