Přeskočit na obsah

Živý betlém v Hranicích

  • od

Srdečně Vás zveme na divadelní představení Živý betlém, které s dětmi připravujeme ve spolupráci s MKZ Hranice.

Letos děti vystoupí poprvé v sobotu 17. prosince v 17 hodin v rámci vánočních trhů na hranickém Masarykově náměstí. Můžete se samozřejmě těšit na dramatické ztvárnění vánočního příběhu o narození Ježíše Krista, ale například také na hudeckou muziku, která divadelní hru doprovodí koledami.

Pokud nestíháte vystoupení na náměstí, nemusíte se bát, že o Živý betlém přijdete. Představení totiž zahrajeme také ve dvou reprízách. Na Štědrý den 24. prosince můžete vidět Živý betlém v hranickém kostele Stětí sv. Jana Křtitele po dětské půlnoční mši, která zde začne v 15 hodin. A na Boží hod vánoční 25. prosince budeme hrát v Domově seniorů od 18 hodin.