Přeskočit na obsah

CPR Jitřenka zve…

  • od

Milí přátelé!
Centra pro rodinu naší arcidiecéze pro vás připravila prázdninovou aktivitu Putování za svatou Ludmilou. Úkolem je navštívit minimálně 3 z 10 stanovišť, na kterých najdete kousek příběhu a soutěžní otázky. Vybraná místa v celé naší diecézi  – kostely, kaple – mají buď obraz, vitráž, sochu sv. Ludmily, ev. sv. Václava. Přikládám mapku všech míst, plakát, a také odkaz, kde najdete více informací vč. toho, co zajímavého můžete navštívit v okolí vámi vybrané lokality. V našem děkanátu jsou vybranými místy kostely v Hustopečích n.B. a Černotíně. Více se dozvíte zde.

Náš Otec arcibiskup Jan slaví koncem srpna své narozeniny. Chceme mu dát dárek v podobě kytice našich modliteb. Je to jednoduché, stačí vyplnit krátký formulář, který najdete zde Přidejte se!

Také bych vás ráda pozvala na pouť rodin na Svatém Hostýně v sobotu 28. srpna. Poděkujeme za prázdniny a budeme si vyprošovat Boží pomoc a požehnání do nového školního roku. Čeká na vás  zajímavý program. Více informací zde