Přeskočit na obsah

23. Farní ples

  • od

V sobotu 4.února 2023 od 19h bude v hranické sokolovně probíhat 23. Farní ples. Všichni jste srdečně zváni !!

Na programu je slavnostní zahájení plesu, taneční vystoupení, tombola. Vstupné je dobrovolné.

Zároveň Vás prosíme o přispění darem do tomboly, budeme vděční za jakýkoliv hmotný i finanční dar. Dary do tomboly je možno nosit na hranickou faru do pátku 3.2.2023 do 15h.

Děkujeme

Také letos budeme rádi za jakoukoliv pomoc s přípravou plesu. Ochotné ženy prosíme o napečení zákusků: můžete je přinést na faru v pátek 3. února do 14 hodin, od 14 hodin bude možné pomoci s jejich balením. Dále uvítáme Vaše příspěvky do tomboly, ať už se bude jednat o dar finanční, či hmotný. Dary prosím noste na faru do čtvrtka 2. února. V sobotu před plesem se od 9 hodin můžete zapojit do výzdoby sokolovny: přivítáme ochotné pomocníky z řad dospělých i mládeže. Děkujeme za Vaši ochotu a pomoc.

organizační tým hranického Farního plesu