Ohlédnutí za farní burzou

Ve dnech 18-19. září na faře proběhla farní burza ( nejen) dětského oblečení a hraček. V rámci burzy bylo možné přispět na farnost Morávka Nová Ves ( farnost postižená tornádem) a to tak, že z každého prodaného kusu šlo na tento účel 5 Kč. Popř. Bylo možné přispět i další libovolnou částkou. Takto bylo na farnost Moravská Nová Ves vybráno 2 600 Kč.

Děkujeme všem, co se zapojili – tj. Přinesli věci k prodeji, přišli věci koupit, popř. se jen zastavili, protože šli třeba kolem 🙂 … děkujeme za finanční příspěvky a povzbudivá slova :)Také za zázemí na faře.

Celkově bylo 13 prodávajících, přibližně 35 kupujících a 4 organizatorky 🙂 Radost udělaly i kusy oblečení, které po burze zbyly, ty byly předány Charitě Hranice, Charitě Valašské Meziříčí a rodinám v obtížných životních situacích.

Děkujeme a těšíme se na další společná setkání.

Přišla nám také zpráva z farnosti Moravská Nová Ves: „Mockrát děkujeme, že na nás myslíte. Vážíme si toho, neboť víme, že nyní bychom to bez cizí pomoci nezvládli. Ať Vám dobrý Bůh žehná!“ otec Marián